Pomoc psychoterapeuty w trudnym okresie

Korzystałeś kiedyś z pomocy psychoterapeuty? Pewnie nie raz miałeś dość wszystkiego. Wiele razy byłeś załamany i zastanawiałeś się dokąd zmierzasz. Czy wtedy przyszło czy Ci do głowy, aby skorzystać z takiej formy pomocy jaką dostarcza nam psychoterapia indywidualna?

Ja bardzo często mam takie okresy, gdzie świat wali mi się na głowę. Oczywiście tak mi się wtedy wydaje i jestem przekonany w stu procentach, że tak właśnie jest. Wiem, że ostatnią rzeczą było by po sięgniecie po cos takiego jak psychoterapia indywidualna. Skąd? No bo do głowy przychodziły mi różne rzeczy, jak wykrzyczenie się, rzucenie wszystkiego i ucieczka w nieznane, nawet czarne myśli z pożegnaniem się ze światem. Czasem chciałem odreagować na kimś. Jak widać, wszystko tylko nie psychoterapia.

Zastanawiam się czy taki psychoterapeuta Białystok, był by dobrym rozwiązaniem w takim okresie. Koleżanka straciła pracę, wpadła w depresję i delikatnie mówiąc zapuściła się strasznie. Mąż już nie wyrabiał z nią, starał się być wsparciem, ale nie umiał do niej dotrzeć.

Poszedł do lekarza i poradzono mu pomoc psychoterapeuty. Jakoś udało mu się kobietę tam zaciągnąć i wiecie co. Znowu jest z nią dobrze. Nie trwało to dzień, tydzień, ale kilka tygodni chodzenia do psychoterapeuty w Białymstoku. No i się udało.

Tags: , , ,